UNIMED: Hambaravi Ortodontiakeskus
Tagasi | 01.02.2018

Unimed ja Eurodent liituvad

Unimed Ühendatud Kliinikud viis lõpule Eurodent Hambakliinik OÜ ostutehingu. Eurodendi hambakliiniku 1997. aastal asutanud senine omanik, üle kahekümne aastase arstikogemusega dr Kristjan Gutmann liitub Unimedi omanikeringiga ning teeb tööd edasi Unimedi arendusjuhi ning juhatuse liikme rollis. Konkurentsiamet andis loa tehinguks 19. jaanuaril.

Eurodendi hambakliinik jätkab patsientide teenindamist samas asukohas ja samadel tingimustel aadressil Lootsi tn 3 A Tallinna kesklinnas. Eurodendi liitumisest Unimedi kliinikutega saavad kasu nii Eurodendi kui ka Unimedi meeskonnad – kuulumine Eesti suurima hambaraviettevõtte meeskonda loob mitmeid koostöökohti erialaseks koostööks, teadmise jagamiseks, valdkonnapõhiseks arenguks ja patsientide suunamiseks.

Unimed Ühendatud Kliinikute tegevjuhi Marja-Liisa Alopi sõnul on Eurodendi ost osa Unimedi kasvuplaanist, mille eesmärk on pakkuda kõrgel tasemel ravi ja parimat patsiendikogemust. “Tahame koondada parimaid hambakliinikuid, et luua tugev baas parimate ravipraktikate jagamiseks, erialaseks arendustööks ning koostöövõimalusteks oma valdkonna tipptegijate vahel. Laieneme, et olla kõige terviklikumat teenust pakkuv raviasutus hambaravi sektoris,” selgitas Alop.

Tehingu hinda osapooled ei avalikusta.

Unimed Ühendatud Kliinikud on üks Eesti juhtiv hammaste ravile ja ortodontiale keskendunud erameditsiinikeskusi, tegutsedes Tallinnas, Tartu, Pärnus ning veel seitsmes väiksemas asukohas üle Eesti. Unimed Ühendatud Kliinikud kuuluvad Unimed Grupp OÜ alla, kus töötab kokku 260 inimest. Alates 2015. aastast on Unimed Grupi tuumikomanik investeerimisfirma BaltCap.

16.02.2018

Otsime Saku ravikabinetti hambaravi assistenti

Unimed otsib oma Saku ravikabineti toredasse meeskonda positiivse ellusuhtumisega hambaravi assistenti.
Loe edasi
22.11.2017

Unimedi kliinikud täiskasvanute ravi lepingut ei sõlmi

Head patsiendid! Viimased neli kuud on Eestis kehtinud uus riiklik täiskasvanute hambaravihüvitis. Andsime suvel lubaduse, et jälgime hüvitise kasutamise esimeste kuude kogemusi, hindame olukorda ning teeme otsuse liitumise osas hiljem....
Loe edasi
18.10.2017

Unimed veel ei liitu haigekassa hambaravihüvitise lepinguga

Hea patsient! Informeerime Sind, et Unimed Ühendatud Kliinikud ei liitunud 1. juulist kehtima hakanud täiskasvanute hambaravihüvitise lepinguga.
Loe edasi
12.09.2017

Unimed otsib Tallinna kliinikusse ortodontia assistenti

Otsime oma Tallinna kliiniku toredasse meeskonda positiivse ellusuhtumisega hambaravi assistenti, kelle ülesandeks on arsti assisteerimine hambaravis ning kabineti korrashoiu tagamine.
Loe edasi