UNIMED: Hambaravi Ortodontiakeskus
Tagasi | 01.02.2018

Unimed ja Eurodent liituvad

Unimed Ühendatud Kliinikud viis lõpule Eurodent Hambakliinik OÜ ostutehingu. Eurodendi hambakliiniku 1997. aastal asutanud senine omanik, üle kahekümne aastase arstikogemusega dr Kristjan Gutmann liitub Unimedi omanikeringiga ning teeb tööd edasi Unimedi arendusjuhi ning juhatuse liikme rollis. Konkurentsiamet andis loa tehinguks 19. jaanuaril.

Eurodendi hambakliinik jätkab patsientide teenindamist samas asukohas ja samadel tingimustel aadressil Lootsi tn 3 A Tallinna kesklinnas. Eurodendi liitumisest Unimedi kliinikutega saavad kasu nii Eurodendi kui ka Unimedi meeskonnad – kuulumine Eesti suurima hambaraviettevõtte meeskonda loob mitmeid koostöökohti erialaseks koostööks, teadmise jagamiseks, valdkonnapõhiseks arenguks ja patsientide suunamiseks.

Unimed Ühendatud Kliinikute tegevjuhi Marja-Liisa Alopi sõnul on Eurodendi ost osa Unimedi kasvuplaanist, mille eesmärk on pakkuda kõrgel tasemel ravi ja parimat patsiendikogemust. “Tahame koondada parimaid hambakliinikuid, et luua tugev baas parimate ravipraktikate jagamiseks, erialaseks arendustööks ning koostöövõimalusteks oma valdkonna tipptegijate vahel. Laieneme, et olla kõige terviklikumat teenust pakkuv raviasutus hambaravi sektoris,” selgitas Alop.

Tehingu hinda osapooled ei avalikusta.

Unimed Ühendatud Kliinikud on üks Eesti juhtiv hammaste ravile ja ortodontiale keskendunud erameditsiinikeskusi, tegutsedes Tallinnas, Tartu, Pärnus ning veel seitsmes väiksemas asukohas üle Eesti. Unimed Ühendatud Kliinikud kuuluvad Unimed Grupp OÜ alla, kus töötab kokku 260 inimest. Alates 2015. aastast on Unimed Grupi tuumikomanik investeerimisfirma BaltCap.

25.04.2018

Unimed otsib meeskonda protsessijuhti

Ootame oma meeskonda avatud mõtlemise ja positiivse ellusuhtumisega inimest, kes panustab organisatsiooni toimimisse läbi igapäevaprotsesside toetamise ja arendamise.
Loe edasi
27.03.2018

Elektriline või tavaline – selles on küsimus

Elektriline hambahari ei ole tavalise hambaharjaga võrreldes lihtsalt uhkem moevidin või põnevama tehnoloogilise lahendusega puhastusvahend.
Loe edasi
26.03.2018

Unimed otsib Tallinna kliinikusse administraatorit

Sinu ülesandeks on kõrgetasemelise teeninduse pakkumine. Korraldad igapäevast infoliikumist sh nõustad patsiente, registreerid vastuvõtuaegu, vastad telefonile ja e-kirjadele.
Loe edasi
02.03.2018

Ajakiri Sära: Kompotist, kultuurist ja metsaköögist

Fotograafi ja kokaraamatute autori Hele-Mai Alamaa (43) armastus toidu vastu sai alguse armastusest sõprade vastu. Kuigi praegune eluetapp on seadnud fookuse rikkalikelt pidusöömaaegadelt koduköögile, on toit ja inimesed tema...
Loe edasi