UNIMED: Hambaravi Ortodontiakeskus
Tagasi | 03.07.2017

Unimed veel ei liitu haigekassa hambaravihüvitise lepinguga

Hea patsient!

Informeerime Sind, et Unimed Ühendatud Kliinikud ei liitunud 1. juulist kehtima hakanud täiskasvanute hambaravihüvitise lepinguga. See tähendab, et praegu meie kliinikutes 30€ hüvitist kasutada ei saa. Sama kehtib ka lapseootel naiste, alla üheaastaste laste emade ja pensionäride puhul.

Me tahame olla kindlad uue korra toimivuses ja asjaajamise sujuvuses enne, kui oma patsientidele selle alusel raviteenust pakume. Küll aga ei välista me liitumist hilisemas etapis ja teeme otsuse sügisel, pärast teiste kliinikute kogemustega tutvumist.

21.08.2017

Otsime Unimed Gruppi büroojuhti

Ootame oma meeskonda avatud mõtlemise ja positiivse ellusuhtumisega inimest, kes panustab organisatsiooni toimimisse läbi igapäevategevuste toetamise ja arendamise.
Loe edasi
21.08.2017

Unimed otsib Tallinna kliinikusse administraatorit

Sinu ülesandeks on kõrgetasemelise teeninduse pakkumine. Korraldad igapäevast infoliikumist sh nõustad patsiente, registreerid vastuvõtuaegu, vastad telefonile ja e-kirjadele.
Loe edasi
21.08.2017

Magades tervete hammasteni

Vahel ei ole hammaste ravimine tavameetodil võimalik ilma, et see põhjustaks patsiendile talumatult palju ebamugavust. Sellistel puhkudel võib olla parimaks lahenduseks ravida hambaid üldnarkoosi abil – see tähendab, et...
Loe edasi
24.07.2017

Miks kardavad hambad külma ja kuuma?

Mõnikord võid suus tunda äkilist valusööstu, kui võtad suutäie külma jäätist, lonksad kuuma teed või kihisevat jooki. Milles asi – miks hambad nii valuliselt reageerivad?
Loe edasi