UNIMED: Hambaravi Ortodontiakeskus
Tagasi | 22.11.2017

Unimedi kliinikud täiskasvanute ravi lepingut ei sõlmi

Head patsiendid!

Viimased neli kuud on Eestis kehtinud uus riiklik täiskasvanute hambaravihüvitis. Andsime suvel lubaduse, et jälgime hüvitise kasutamise esimeste kuude kogemusi, hindame olukorda ning teeme otsuse liitumise osas hiljem. Praeguseks oleme jõudnud järeldusele, et sarnaselt enamikule Eesti hambaravikliinikutele ei sõlmi Unimedi kliinikud täiskasvanute ravi lepingut.

Oleme seisukohal, et riiklik toetus täiskasvanute suutervise parandamiseks on hädavajalik, kuid kehtival kujul ei ole Unimedil võimalik uue süsteemiga liituda – haigekassa ei ole oma hindade loomisel arvesse võtnud kulutusi kvaliteetsetele materjalidele, uude meditsiinitehnoloogiasse ja sisseseadesse, personali koolitamisse ning kaasaegsesse sterilisatsiooni ja diagnostikasse. Jagame Hambaarstide Liidu seisukohta, et hüvitis peab käima kaasas patsiendiga sõltumata raviasutusest.

Rohkem teavet haigekassa täiskasvanute hambaravi lepingupartnerite kohta leiate haigekassa kodulehelt, pöördudes infotelefonil 16363, e-posti aadressil info@haigekassa.ee või külastades Eesti Haigekassa klienditeenindust.

Täpsemaid selgitusi väljatoodud seisukohtade kohta saab lugeda Eesti Hambaarstide Liidu koduleheküljelt www.ehl.ee.

02.03.2018

Ajakiri Sära: Kompotist, kultuurist ja metsaköögist

Fotograafi ja kokaraamatute autori Hele-Mai Alamaa (43) armastus toidu vastu sai alguse armastusest sõprade vastu. Kuigi praegune eluetapp on seadnud fookuse rikkalikelt pidusöömaaegadelt koduköögile, on toit ja inimesed tema...
Loe edasi
16.02.2018

Otsime Saku ravikabinetti hambaravi assistenti

Unimed otsib oma Saku ravikabineti toredasse meeskonda positiivse ellusuhtumisega hambaravi assistenti.
Loe edasi
01.02.2018

Unimed ja Eurodent liituvad

Unimed Ühendatud Kliinikud viis lõpule Eurodent Hambakliinik OÜ ostutehingu. Eurodendi hambakliinik jätkab patsientide teenindamist samas asukohas ja samadel tingimustel.
Loe edasi
18.10.2017

Unimed veel ei liitu haigekassa hambaravihüvitise lepinguga

Hea patsient! Informeerime Sind, et Unimed Ühendatud Kliinikud ei liitunud 1. juulist kehtima hakanud täiskasvanute hambaravihüvitise lepinguga.
Loe edasi