UNIMED: Hambaravi Ortodontiakeskus
Tagasi | 22.11.2017

Unimedi kliinikud täiskasvanute ravi lepingut ei sõlmi

Head patsiendid!

Viimased neli kuud on Eestis kehtinud uus riiklik täiskasvanute hambaravihüvitis. Andsime suvel lubaduse, et jälgime hüvitise kasutamise esimeste kuude kogemusi, hindame olukorda ning teeme otsuse liitumise osas hiljem. Praeguseks oleme jõudnud järeldusele, et sarnaselt enamikule Eesti hambaravikliinikutele ei sõlmi Unimedi kliinikud täiskasvanute ravi lepingut.

Oleme seisukohal, et riiklik toetus täiskasvanute suutervise parandamiseks on hädavajalik, kuid kehtival kujul ei ole Unimedil võimalik uue süsteemiga liituda – haigekassa ei ole oma hindade loomisel arvesse võtnud kulutusi kvaliteetsetele materjalidele, uude meditsiinitehnoloogiasse ja sisseseadesse, personali koolitamisse ning kaasaegsesse sterilisatsiooni ja diagnostikasse. Jagame Hambaarstide Liidu seisukohta, et hüvitis peab käima kaasas patsiendiga sõltumata raviasutusest.

Rohkem teavet haigekassa täiskasvanute hambaravi lepingupartnerite kohta leiate haigekassa kodulehelt, pöördudes infotelefonil 16363, e-posti aadressil info@haigekassa.ee või külastades Eesti Haigekassa klienditeenindust.

Täpsemaid selgitusi väljatoodud seisukohtade kohta saab lugeda Eesti Hambaarstide Liidu koduleheküljelt www.ehl.ee.

18.10.2017

Unimed veel ei liitu haigekassa hambaravihüvitise lepinguga

Hea patsient! Informeerime Sind, et Unimed Ühendatud Kliinikud ei liitunud 1. juulist kehtima hakanud täiskasvanute hambaravihüvitise lepinguga.
Loe edasi
12.09.2017

Unimed otsib Tallinna kliinikusse ortodontia assistenti

Otsime oma Tallinna kliiniku toredasse meeskonda positiivse ellusuhtumisega hambaravi assistenti, kelle ülesandeks on arsti assisteerimine hambaravis ning kabineti korrashoiu tagamine.
Loe edasi
28.08.2017

Lapsel hambad viltu? Ära oota mure lahendamisega liiga kaua!

Lapsel hambad viltu? Ära oota mure lahendamisega liiga kaua!
Loe edasi
21.08.2017

Otsime Unimed Gruppi büroojuhti

Ootame oma meeskonda avatud mõtlemise ja positiivse ellusuhtumisega inimest, kes panustab organisatsiooni toimimisse läbi igapäevategevuste toetamise ja arendamise.
Loe edasi