Tagasi

Otsime Unimed grupi Tallinna erinevatesse kliinikutesse hambaravi assistente

20.03.2019

Unimed on Eesti suurim hambaraviettevõtete grupp. Oleme pühendunud suutervise hoidmisele ja ravile – et nii suured kui väikesed inimesed oleksid terved ja tahaksid naeratada. Unimedi alla kuuluvad ortodontiakeskus, hambakliinik ja hambalabor, tegutseme Tallinnas, Tartus, Pärnus ning kuues väiksemas kohas üle Eesti. Alates 2018 novembrist kuulub Unimedi gruppi ka Kaarli Hambakliinik koos Kaarli Hambalabori, Sõpruse ja Ülemiste Hambaraviga.

Otsime Unimed grupi Tallinna erinevatesse kliinikutesse positiivse ellusuhtumisega

HAMBARAVI ASSISTENTE

Sinu ülesandeks on koostöös arstiga kvaliteetse suutervishoiuteenuse ja eristuvalt hea teeninduskogemuse pakkumine patsientidele. Assisteerid arsti, tagad kabineti korrashoiu, instrumentide ning seadmete ettevalmistuse ning jälgid igapäevatöös vajaminevate materjalide ja kaupade seisu.

Sobiv kandidaat teeb tööd sisemise särtsuga, on empaatiline ja meeldiv suhtleja. Sul on soovituslikult õe haridus ja varasem hambaravi assistendi töökogemus. Oled erialaselt uudishimulik ja hindad meeskonnatööd. Suhtled vabalt eesti keeles ning saad hakkama ka inglise ja/või vene keelses suhtluses. Kasuks tuleb Hammas või Dentas programmi tundmine.

Omalt poolt pakume Sulle võimalust liituda Eesti ühe juhtiva tervishoiu valdkonna ettevõtete grupiga, kus väärtustatakse koostööd, professionaalsust ning arengusoovi. Tagame Sulle kohapealse vajaliku väljaõppe ja põneva töö. Sind ootavad toredad ja arendavad koolitused ja üritused.

Koormus: osakoormusega töö, kliinikute lõikes on koormused erinevad jäädes vahemikku 20-35 tundi nädalas.

Vajadusel küsi lisainfot: e-mail: piret.sarv@khp.ee, telefon: 619 9211.

Kandideerimiseks ootame Sinu CV-d e-posti aadressile piret.sarv@khp.ee märgusõnaga „hambaravi assistent“ või kandideeri CV Keskuse portaali kaudu hiljemalt 13. aprill 2019.

Meie kliinikud Tallinnas:
Unimedi Sadama kliinik, aadress Lootsi 3a. Avatud E-R kell 09.00-17.00.
Unimedi Lelle kliinik, aadress Lelle 24. Avatud E-R kell 08.00-20.00.
Ülemiste Hambaravi, aadress Lõõtsa 8A. Avatud E-R kell 08.00-19.00.
Sõpruse Hambaravi, aadress Sõpruse pst 145. Avatud E-R kell 08.00-19.00.
Kaarli Hambaravi, aadress Toompuiestee 4/Kaarli pst 10. Avatud E-R kell 08.00-20.00 ja L kell 10.00-15.00.