Tagasi

Otsime Unimedi meeskonda kogemustega teenindusjuhti

17.10.2019

Konkurss on lõppenud.

Unimed Ühendatud Kliinikud on Eesti suurim hambakliinikute grupp. Oleme pühendunud suutervise hoidmisele ja ravile – et nii suured kui väikesed inimesed oleksid terved ja tahaksid naeratada. Võtame patsiente vastu mitmes Tallinna kliinikus, Tartus, Pärnus ja veel viies Eestimaa paigas. Meie gruppi kuulub 2018. aastast ka Kaarli Hambapolikliinik OÜ ning tänaseks on töötajate arv kasvanud ligi 450 oma ala spetsialistini. Rohkem infot: www.unimed.ee

Otsime inspireerivat, toetavat ja initsiatiivikat
TEENINDUSJUHTI

Sinu põhiliseks ülesandeks on hea teeninduskogemuse tagamine Tallinna Lelle kliinikus. Tagad, et administraatorite ametikohad oleksid täidetud, tegeled nende koolitamise ja juhendamisega. Kehtestad registratuurile kvaliteedinõuded ja tulemustasu mudeli, monitoorid nende täitmist ja annad tagasisidet. Tagad, et kõik patsiendid lahkuksid meie juurest naeratusega. Sinu päeva hulka kuulub ka büroospetsialisti ja kõnekeskuse töö juhtimine ( kõnedele ja e-kirjadele vastamine, sh tehniline tugi ja suhtlus koostööpartneritega, kassaaruande kontroll, inkassatsiooni korraldamine ). Lisaks vastutad kauba müügi eest registratuuris, koordineerid Tallinna Lelle kliiniku haldusküsimusi ( tehes seda eelkõige läbi büroospetsialisti ) ning toetad arstide graafikute täitumist.

Ootame, et meie uus tiimikaaslane:
• on varasemalt töötanud teenindusjuhina
• on meeskonnajuhtimise kogemusega, julgeb otsustada ja tuleb toime pingeliste olukordadega
• suhtleb vabalt eesti, vene ja inglise keeles
• on varasemalt kokku puutunud lihtsamate haldustööde korraldamisega.

Sind ootab võimalus töötada ühes Eesti juhtivas tervishoiuvaldkonna ettevõttes, kus üksteist hoitakse ja märgatakse ning hinnatakse kõrgelt töörõõmu ja arengusoovi. Saad osaleda inspireerivatel üritustel ja koolitustel ning töötada toetavas ja professionaalses tiimis. Saad panustada suutervise-alase teadlikkuse kasvatamisesse – et inimesed julgeksid ja tahaksid naeratada.

Kui tahaksid selle väljakutse vastu võtta, siis saada oma CV aadressile personal@unimed.ee (pealkirjaga „Teenindusjuht“) või kandideeri läbi CV Keskuse hiljemalt 31. oktoobriks. Kirjuta meile ka mõnest tööalasest saavutusest, mille üle oled eriti uhke.

 

Lisainfot konkursi ja tööülesannete osas annab personalijuht Mari Sarjas:
mari.sarjas@unimed.ee | 507 3099