Tagasi

Otsime Unimedi meeskonda turundusspetsialisti

29.10.2019

Konkurss on lÔppenud.

Soovime, et aitad sel loodaval ametikohal tugevdada Unimedi brĂ€ndi, lood tĂ€henduslikku ja haaravat sisu erinevate materjalide ning kanalite jaoks, viid lĂ€bi mitmesuguseid projekte ja kampaaniaid ning aitad kaasa meie siseĂŒrituste Ă”nnestumisele. IgapĂ€evatöös toetab Sind kommunikatsiooni- ja turundustiim ning vajadusel erinevad agentuurid.

Ootame, et meie uus tiimiliige on:

✅ turundusvaldkonnas varem töötanud
✅ hea enesevĂ€ljendus- ja kirjutamisoskusega (eesti ja inglise keeles)
✅ suurepĂ€rane suhtleja, kes armastab nii iseseisvalt kui ka meeskonnas töötamist
✅ lahendustele orienteeritud, hea ajaplaneerija ja projektide elluviija
✅ puutunud kokku turunduskampaaniate lĂ€biviimisega ning oskab vajadusel lihtsamaid kujunduslahendusi luua

Kasuks tuleb vene keele oskus, mÔne lihtsama kujundusprogrammi valdamine (foto, video), kodulehe optimeerimise oskus.

Sind ootab vĂ”imalus töötada ĂŒhes Eesti juhtivas tervishoiuvaldkonna ettevĂ”ttes, kus ĂŒksteist hoitakse ja mĂ€rgatakse ning hinnatakse kĂ”rgelt töörÔÔmu ja arengusoovi. Saad osaleda inspireerivatel ĂŒritustel ja koolitustel ning töötada toetavas ja professionaalses tiimis. Saad panustada suutervise-alase teadlikkuse kasvatamisesse – et inimesed julgeksid ja tahaksid naeratada.

📧 Kui soovid selle vĂ€ljakutse vastu vĂ”tta, siis saada oma CV aadressile personal@unimed.ee (pealkirjaga „Turundusspetsialist“) vĂ”i kandideeri lĂ€bi CV Keskuse hiljemalt 13. novembril.

Kirjuta kaaskirjas meile ka mĂ”nest Sinuga seotud turundusteost, mille ĂŒle oled eriti uhke.

 

Lisainfot konkursi ja tĂ¶Ă¶ĂŒlesannete osas annab kommunikatsiooni- ja turundusjuht Birgit Rootsi:

birgit.rootsi@unimed.ee | 520 2049

 

Unimed Ühendatud Kliinikud on Eesti suurim hambakliinikute grupp. Oleme pĂŒhendunud suutervise hoidmisele ja ravile – et nii suured kui vĂ€ikesed inimesed oleksid terved ja tahaksid naeratada. VĂ”tame patsiente vastu mitmes Tallinna kliinikus, Tartus, PĂ€rnus ja veel viies Eestimaa paigas. Meie gruppi kuulub 2018. aastast ka Kaarli Hambapolikliinik OÜ ning tĂ€naseks on töötajate arv kasvanud ligi 450 oma ala spetsialistini.