Tagasi

Otsime Unimedi Tallinna kliinikutesse administraatoreid

13.12.2019

Konkurss on lõppenud.

Ootame Unimed Järve kliinikusse ja Unimed Sõpruse kliinikusse positiivse ellusuhtumisega administraatoreid, kes aitaksid kaasa sellele, et meie hambakliinikute patsientidele pakutav ravi ja teenindus oleksid esmaklassilised.

Administraatori ülesandeks on: 

✅ olla nn „kliiniku perenaine“, külalise vastuvõtja

✅ luua keskkond, kus patsient on tõeliselt oodatud, pakkuda eristuvalt head patsiendikogemust kliiniku teenindussaalis ja kõnekeskuses

✅ korraldada igapäevast infoliikumist sh nõustada patsiente, registreerida vastuvõtuaegu, vastata telefonile ja e-kirjadele

✅ korraldada patsiendi ja arsti vahelist suhtlust

✅ sisestada andmeid arvutiprogrammi ning tagada korrektne arveldamine (kassa aruandluse koostamine, järelmaksulepingute haldamine).

Ootame just Sind kandideerima, kui oled empaatiline, julge ja meeldiv suhtleja ning varasema teenindusalase töökogemusega. Ootame Sinult iseseisvust, täpsust ja korrektsust. Vajalik on väga hea eesti ja vene keele oskus (kasuks tuleb ka inglise ja soome keele oskus). Oled vilunud arvutikasutaja ning valmis töötama graafiku alusel.     

Sind ootab võimalus töötada ühes Eesti juhtivas tervishoiuvaldkonna ettevõttes, kus üksteist hoitakse ja märgatakse ning hinnatakse kõrgelt töörõõmu ja arengusoovi. Saad osaleda inspireerivatel üritustel ja koolitustel ning töötada toetavas ja professionaalses tiimis. Saad panustada suutervise-alase teadlikkuse kasvatamisesse – et inimesed julgeksid ja tahaksid naeratada.

Kui soovid selle väljakutse vastu võtta, siis saada oma CV ja motivatsioonikiri aadressile cv@unimed.ee (pealkirjaga „Administraator“) või kandideeri läbi CV Keskuse hiljemalt 5. jaanuaril.

 

📞 Küsi lisainfot konkursi ja töö sisu kohta teenindusjuht Meeli Põldmalt: 515 6617

 

Unimed Ühendatud Kliinikud on Eesti suurim hambakliinikute grupp. Meie eesmärgiks on pakkuda kõrgetasemelist hambaravi ja eristuvalt head patsiendikogemust. Oleme pühendunud suutervise hoidmisele ja ravile – et nii suured kui väikesed inimesed oleksid terved ja tahaksid naeratada. Võtame patsiente vastu mitmes Tallinna kliinikus, Tartus, Pärnus ja veel viies Eestimaa paigas. Meie gruppi kuulub 2018. aastast ka Kaarli Hambapolikliinik OÜ ning tänaseks on töötajate arv kasvanud ligi 450 oma ala spetsialistini.