Tagasi

Hambaraviõde, tule Unimedi tööle!

14.05.2020

Pakume Tallinnas tööd HAMBARAVIÕELE

Hambaraviõena on Sinu ülesandeks meie patsientidele koostöös arstiga kvaliteetse suutervishoiuteenuse ja eristuvalt hea teeninduskogemuse pakkumine. Assisteerid arsti, tagad kabineti korrashoiu, instrumentide ja seadmete ettevalmistuse ning jälgid igapäevatöös vajaminevate materjalide ja kaupade seisu.

Ootame Sind kandideerima, kui teed tööd sisemise särtsuga, oled empaatiline ja meeldiv suhtleja. Sul on soovituslikult õe haridus ja varasem hambaraviõe töökogemus. Oled erialaselt uudishimulik ja hindad meeskonnatööd. Suhtled vabalt eesti keeles ning saad hakkama ka inglise- ja/või venekeelses suhtluses. Kasuks tuleb ka Hammas programmi tundmine.

Sind ootab võimalus töötada ühes Eesti juhtivas tervishoiuvaldkonna ettevõttes, kus üksteist hoitakse ja märgatakse ning hinnatakse kõrgelt töörõõmu ja arengusoovi. Sind võtab vastu toetav ja professionaalne meeskond. Saad panustada suutervise-alase teadlikkuse kasvatamisesse – et inimesed julgeksid ja tahaksid naeratada.

Kui tahaksid selle väljakutse vastu võtta, siis saada oma CV aadressile cv@unimed.ee (pealkirjaga „Hambaraviõde“) või kandideeri läbi CV Keskuse hiljemalt 09.06.

Rohkem infot: personalijuht Mari Sarjas (mari.sarjas@unimed.ee / 507 3099)

 

Unimed Ühendatud Kliinikud on Eesti suurim hambakliinikute grupp. Meie eesmärgiks on pakkuda kõrgetasemelist hambaravi ja eristuvalt head patsiendikogemust. Oleme pühendunud suutervise hoidmisele ja ravile – et nii suured kui väikesed inimesed oleksid terved ja tahaksid naeratada. Võtame patsiente vastu mitmes Tallinna kliinikus, Tartus, Pärnus ja veel viies Eestimaa paigas. Meie gruppi kuulub 2018. aastast ka Kaarli Hambapolikliinik OÜ.