Tagasi

Tööpakkumine Unimed Pärnu kliinikus: administraator

14.07.2020

Konkurss on lõppenud.

Administraatorina aitad meie patsientidele luua meeldivat kliendikogemust ning vahendad infot patsientide ja arstide vahel. Sinu igapäevatööks on registratuuris patsientide vastuvõtmine, aga ka kõnekeskuses kõnedele vastamine.

Sobiv kandidaat teeb tööd sisemise säraga, on empaatiline, julge ja meeldiv suhtleja ning varasema teenindusalase töökogemusega. Ootame Sinult iseseisvust, täpsust ja korrektsust ning väga head eesti ja vene keele oskust. Kasuks tuleb soome ja inglise keele valdamine. Oled vilunud arvutikasutaja ning valmis töötama graafiku alusel ja osalise koormusega (30h nädalas). Kliinik on avatud E-R 8-20 ja L 9-15.

Pakume Sulle võimalust liituda Eesti ühe juhtiva tervishoiu valdkonna ettevõttega, kus väärtustatakse töörõõmu, koostööd ja arengusoovi. Saad osaleda inspireerivatel üritustel ja koolitustel ning töötada toetavas ja professionaalses tiimis. Tagame Sulle kohapealse väljaõppe (see toimub ka Tallinna ja Tartu kliinikus) ja põneva töö. Meil on hea töökeskkond, ühtehoidev ja sõbralik kollektiiv ning ühised ettevõtmised ja üritused. Pärnu kliinik asub aadressil Väike-Kuke 4b.

Kui soovid selle väljakutse vastu võtta, siis saada oma CV ja motivatsioonikiri aadressile cv@unimed.ee (pealkirjaga „administraator“) või kandideeri läbi CV Keskuse hiljemalt 4.08.2020.

❓ Küsi lisainfot Unimed Pärnu kliiniku juhatajalt Helena Arustelt: helena.aruste@unimed.ee

 

Unimed Ühendatud Kliinikud on Eesti suurim hambakliinikute grupp. Meie eesmärgiks on pakkuda kõrgetasemelist hambaravi ja eristuvalt head patsiendikogemust. Oleme pühendunud suutervise hoidmisele ja ravile – et nii suured kui väikesed inimesed oleksid terved ja tahaksid naeratada. Võtame patsiente vastu mitmes Tallinna kliinikus, Tartus, Pärnus ja ravikabinettides üle Eesti. Meie gruppi kuuluvad Dental Design OÜ hambalaborid ja Kaarli Hambapolikliinik OÜ.