Tagasi

Unimed ootab oma meeskonda vanemraamatupidajat

14.06.2017

Unimed on üks Eesti suurimaid erameditsiinikeskusi, kus terviseteenuseid osutavad erinevate alade tipptegijad. Unimedi ühendatud kliinikute alla kuuluvad ortodontiakeskus, hambakliinik, hambalabor ja eriarstide vastuvõtud.

Otsime oma meeskonda VANEMRAAMATUPIDAJAT

Sinu töö sisuks on grupi ettevõtte igapäevaste raamatupidamistoimingute korraldamine – ladude ja põhivara arvestus ning palgaarvestus ja selleks vajalike dokumentide haldamine. Sa oled partneriks pearaamatupidajale, kellega koos vastutad nelja ettevõtte aruannete, sh aastaaruannete koostamise ning erinevate raamatupidamise valdkonna arenduste ja automatiseerimiste ellu viimise eest. Sa teed koostööd sisekliendiga ning nõustad neid raamatupidamisalastes küsimustes.

Oled hea vanemraamatupidaja kandidaat, kui:
– Sul on erialane kõrgharidus (finantsjuhtimine, raamatupidamine vmt) ning varasem raamatupidamisalane töökogemus;
– Sul on head teadmised EV raamatupidamis- ja maksuseadustest ning mõistad töölepinguseadust;
– Oled oma töös varasemalt kokku puutunud palgaarvestusega ning oled kursis selle eripäradega;
– Oled vilunud arvutikasutaja ning valdad ka Exceli keerukamaid funktsioone;
– Sul on kasutajakogemus äritarkvaraga töötamisel ning tunned raamatupidamisprogrammide loogikat. Kasuks tuleb Microsoft Dynamics NAV programmi tundmine, mida Unimedis kasutame;
– Oled avatud meelega ja uuendusmeelne ning soovid automatiseeritud raamatupidamislahendusi kasutada ja edasi arendada;
– Sind paelub meditsiinivaldkond ning näed end töötamas kiiresti arenevas tervishoiuasutuses.

Unimed Grupis pakume Sulle võimalust liituda Eesti ühe juhtiva tervishoiu valdkonna ettevõttega, kus väärtustame professionaalsust, koostööd ning lahenduste leidmist. Meil on Sul võimalik viia ellu oma mõtted, edendada raamatupidamise valdkonda ja näha oma töö tulemusi kiirelt arenevas ettevõttes. Meie kontor asub Tallinna kesklinnas, Lelle tänaval.

Lisainfo: Marge Roosi (telefon 5152352, e-post marge.roosi@careers.ee)

Kandideerimiseks ootame Sinu CV-d ja kaaskirja e-posti aadressile marge.roosi@careers.ee või kandideeri läbi CVOnline’i või CVKeskuse keskkonna hiljemalt 2. juulil 2017.