Tagasi

Unimed otsib meeskonda personali arendusjuhti

01.02.2019

Unimed on Eesti suurim hambaraviettevõtete grupp. Oleme pühendunud suutervise hoidmisele ja ravile – et nii suured kui väikesed inimesed oleksid terved ja tahaksid naeratada. Unimedi alla kuuluvad ortodontiakeskus, hambakliinik ja hambalabor, tegutseme Tallinnas, Tartus, Pärnus ning kuues väiksemas kohas üle Eesti. Alates 2018 novembrist kuulub Unimedi gruppi ka Kaarli Hambakliinik koos Kaarli Hambalabori, Sõpruse ja Ülemiste hambaraviga.

Otsime meie toreda ja uuendusmeelse meeskonnaga liituma

PERSONALI ARENDUSJUHTI

Sinu ülesandeks on erinevate personaliprojektide juhtimine ja strateegiliste arendusplaanide igapäevane elluviimine. Lisaks toetad juhtide ja spetsialistide värbamisi, nõustad juhte ning arendad ja haldad personali arendusvaldkonda sh
• koolitusplaani, väljaõppe-ja arenguprogrammide loomine ning elluviimine;
• aastavestluste süsteemi haldamine ja arendamine;
• tööandja brändingu kujundamine;
• järelkasvu planeerimine sh suhete loomine ja hoidmine õppeasutustega ning erialaliitudega;
• töötajatega seotud uuringute läbiviimine.

Oled sobiv kandidaat, kui Sul on varasem personali (arendus)valdkonna töökogemus juhtides personaliprojekte ning nõustades juhte erinevates personalitöö valdkondades. Sa teed tööd sisemise särtsuga ning oled meeskonnamängija. Ootame Sinult iseseisvust, algatus- ja organiseerimisvõimet ning sisemist motivatsiooni olla teemade eesvedaja ja elluviija. Sul on kõrgharidus, väga hea eesti ja inglise keele oskus nii kõnes kui kirjas.

Omalt poolt pakume võimalust liituda Eesti ühe juhtiva tervishoiu valdkonna ettevõttega, kus väärtustatakse töörõõmu, koostööd ning arengusoovi. Sul on võimalus teha põnevat tööd olles personali arendusvaldkonna looja ja haldaja ning toetada organisatsiooni muutumist. Meil on hea ja kaasaegne töökeskkond, tore ja nooruslik kollektiiv ning ühised vahvad ettevõtmised ja üritused.

Lisainfot konkursi kohta annab personalijuht Mari Sarjas (e-mail: mari.sarjas@unimed.ee, telefon: 5073099).

Kandideerimiseks ootame Sinu CV-d ja motivatsioonikirja e-posti aadressile mari.sarjas@unimed.ee märgusõnaga „arendusjuht“ hiljemalt 13. veebruar 2019.