Tagasi

Unimed otsib meeskonda teenindus- ja haldusjuhti

01.02.2019

Unimed on Eesti suurim hambaraviettevõtete grupp, kus terviseteenuseid osutavad erinevate alade tipptegijad. Unimedi Ühendatud kliinikute alla kuuluvad ortodontiakeskus, hambakliinik ja hambalabor.

Otsime Tallinna kliiniku toreda meeskonnaga liituma

TEENINDUS- JA HALDUSJUHTI

Ootame oma meeskonda avatud mõtlemise ja positiivse ellusuhtumisega inimest, kes panustab Tallinna kliiniku sujuva ja tõrgeteta töö toimimisse ning edendab ja jälgib teeninduskvaliteeti.

Sinu ülesandeks on korraldada kõnekeskuse ja Tallinna kliiniku registratuuri igapäevast tööd sh parendad ja arendad kogu teeninduskontseptsiooni ning viia muudatused ellu ka meie teiste kliinikute registratuurides. Lood ja kaasajastad teenindusstandardit ja juhendeid ning jälgid nende täitmist. Tegeled patsiendi kaebustega, analüüsid teenindusprotsessi (sh kõnede kuulamine, kirjade lugemine jne) ning annad regulaarset personaalset tagasisidet. Osaled uute administraatorite värbamises.
Lisaks teed kõik selleks, et meie töötajad ja patsiendid tunneksid end meie kliinikus hästi ja mugavalt. Korraldad ja lahendad Tallinna ja Sadama kliiniku igapäevase majandamisega seotud küsimusi sh hooldus- ja remonttöid ning hoiad ja haldad suhteid rentnikega.

Oled sobiv kandidaat, kui Sul on varasem teenindusjuhi sh inimeste juhtimise kogemus ja soovitavalt omad kõrgharidust. Teed tööd sisemise särtsuga, oled empaatiline, julge ja meeldiv suhtleja. Ootame Sinult iseseisvust, algatus- ja organiseerimisvõimet ning sisemist motivatsiooni olla teemade eesvedaja ja elluviija. Oled paindliku lähenemisviisiga ning rasketes olukordades hästi kohanduv ja orienteeritud lahenduse saavutamisele. Sul on väga hea eesti keele oskus nii kõnes kui kirjas ning suhtled ka inglise ja vene keeles. Oled vilunud Outlooki, Exceli, Wordi ja PowerPointi kasutaja.

Omalt poolt pakume võimalust liituda Eesti ühe juhtiva tervishoiu valdkonna ettevõttega, kus väärtustatakse töörõõmu, koostööd ning arengusoovi. Sul on võimalus teha põnevat tööd olles teeninduskontseptsiooni looja, ülesehitaja ning haldaja. Meil on hea ja kaasaegne töökeskkond, tore ja nooruslik kollektiiv ning ühised vahvad ettevõtmised ja üritused. PS! Kogemused näitavad, et meie meeskonnaga liitujate teadlikkus suutervise olulisusest tõuseb ning naeratus läheb säravamaks.

Töö asukoht: Tallinn, Lelle 24, kuid eeldab valmisolekut Eestisisesteks töölähetusteks. Kui soovid lisainfot, siis kirjuta meie Tallinna kliiniku juhile Evelin Poomile (e-mail: evelin.poom@unimed.ee).

Kandideerimiseks ootame Sinu CV-d ja motivatsioonikirja e-posti aadressile personal@unimed.ee märgusõnaga „teenindus- ja haldusjuht“ või kandideeri läbi CV Keskuse portaali hiljemalt 16. veebruar 2019.