Tagasi

Unimed otsib meeskonda ürituste projektijuhti

15.02.2019

Unimed on Eesti suurim hambaraviettevõtete grupp. Oleme pühendunud suutervise hoidmisele ja ravile – et nii suured kui väikesed inimesed oleksid terved ja tahaksid naeratada. Unimedi alla kuuluvad ortodontiakeskus, hambakliinik ja hambalabor, tegutseme Tallinnas, Tartus, Pärnus ning kuues väiksemas kohas üle Eesti. Alates 2018 novembrist kuulub Unimedi gruppi ka Kaarli Hambakliinik koos Kaarli Hambalabori, Sõpruse ja Ülemiste hambaraviga.

Otsime meie toreda ja uuendusmeelse meeskonnaga liituma

ÜRITUSTE PROJEKTIJUHTI

Sinu ülesandeks on kogu meie grupi vahvate ettevõtmiste ja ürituste (nt 2-päevased suurkoolitused, jõulupeod, Hambaarstide päevad jms) organiseerimine. Sinu roll on luua ürituste kontseptsioon, koostada ja hallata projektiplaane ning eelarveid, juhtida projektimeeskonda, vastutada kogu ürituse tehnilise korralduse (ruumid, majutus, toitlustus, transport jms) eest. Lisaks organiseerid töötajatele mõeldud tänu- ja rõõmukingitusi.

Oled sobiv kandidaat, kui Sul on varasem suurürituste korraldamise kogemus, st Sa hoomad suurt pilti, kuid märkad ka väikeseid detaile ning Sul on sisemine kõrge kvaliteedistandard. Teed tööd sisemise särtsuga ning oled meeskonnamängija. Oled paindliku lähenemisviisiga ning rasketes olukordades hästi kohanduv ja orienteeritud lahenduse saavutamisele. Ootame Sinult iseseisvust, algatus- ja organiseerimisvõimet.

Sul on väga hea eesti ja inglise keele oskus nii kõnes kui kirjas. Oled vilunud Outlooki, Exceli, Wordi ja PowerPointi kasutaja. Kasuks tuleb mõne kujundusprogrammi tundmine.

Omalt poolt pakume võimalust liituda Eesti ühe juhtiva tervishoiu valdkonna ettevõttega, kus väärtustatakse töörõõmu, koostööd ning arengusoovi. Sul on võimalus pakkuda meie töötajatele sisemist särtsu ning toetada sõbralikku organisatsioonikultuuri. Meil on hea ja kaasaegne töökeskkond, tore ja nooruslik kollektiiv ning tähtsustame ühiseid ettevõtmisi. PS! Kogemused näitavad, et meie meeskonnaga liitujate teadlikkus suutervise olulisusest tõuseb ning naeratus läheb säravamaks.

Lisainfot konkursi kohta annab personalijuht Mari Sarjas (e-mail: mari.sarjas@unimed.ee, telefon: 5073099).

Kandideerimiseks ootame Sinu CV-d ja motivatsioonikirja e-posti aadressile personal@unimed.ee märgusõnaga „ürituste projektijuht“ või kandideeri läbi CV Keskuse portaali hiljemalt 24. veebruar 2019.

Motivatsioonikirjas kirjelda oma kõige arendavamat ürituse korraldamise kogemust. Too välja ürituse õnnestumise alustalad ja analüüsi õppimiskohti.