Tagasi

Unimed otsib oma meeskonda IT tehnilise toe spetsialisti

28.05.2019

Konkurss on lõppenud.

Unimed on Eesti suurim hambaraviettevõtete grupp. Oleme pühendunud suutervise hoidmisele ja ravile – et nii suured kui väikesed inimesed oleksid terved ja tahaksid naeratada. Unimedi alla kuuluvad ortodontiakeskus, hambakliinik ja hambalabor, tegutseme Tallinnas, Tartus, Pärnus ning kuues väiksemas kohas üle Eesti. Alates 2018 novembrist kuulub Unimedi gruppi ka Kaarli Hambakliinik koos Kaarli Hambalabori, Sõpruse ja Ülemiste Hambaraviga.

Otsime oma meeskonda

IT TEHNILISE TOE SPETSIALISTI

Sinu ülesandeks on ennetada ja lahendada Unimedi töötajatel ettetulevaid arvutikasutamise tehnilisi probleeme. Sinu igapäevaseks tööks on HelpDesk pöördumiste vastuvõtmine, nende registreerimine ja menetlemine nii riistvara, võrgu kui ka tarkvara kasutamises. Tuvastad levinumaid IKT-alaseid probleeme ja lahendad neid iseseisvalt kaasates vajadusel koostööpartnereid või IT juhti. Teostad IT süsteemide töö seiret, seadistad, haldad (sh kaughaldus) ja tegeled nende hooldustoimingutega.

Oled sobiv kandidaat, kui Sul on IKT-alane haridus vähemalt kutseõppe tasemel ja/või 2-aastane IT valdkonnas töötamise kogemus ja oled varasemalt kokku puutunud Microsoft toodete haldamise või toetamisega. Sul on hea suuline ja kirjalik väljendusoskus eesti ja inglise keeles. Oled julge suhtleja, positiivse ellusuhtumisega, teed oma tööd sisemise särtsuga ja Sul on tahe asju ära teha. Saad hästi hakkama nii iseseisvalt kui meeskonnas töötades.

Omalt poolt pakume võimalust liituda Eesti ühe juhtiva tervishoiuvaldkonna ettevõttega, kus väärtustatakse töörõõmu, koostööd ning arengusoovi. See tähendab palju ägedaid ja arendavaid siseüritusi, tähtpäevi ning erialaseid koolitusvõimalusi.

Lisainfot konkursi kohta annab personali arendusjuht Riina Näälik (riina.naalik@unimed.ee, telefon 5665 5515).

Kandideerimiseks ootame hiljemalt 9. juuniks Sinu CV-d ja motivatsioonikirja märgusõnaga „IT tehnilise toe spetsialist“ e-posti aadressile personal@unimed.ee. Kandideerida võid ka läbi CV Keskuse portaali.