Tagasi

Unimed otsib oma meeskonda turundus- ja kommunikatsioonispetsialisti

19.03.2019

Unimed on Eesti suurim hambaraviettevõtete grupp. Oleme pühendunud suutervise hoidmisele ja ravile – et nii suured kui väikesed inimesed oleksid terved ja tahaksid naeratada. Unimedi alla kuuluvad ortodontiakeskus, hambakliinik ja hambalabor, tegutseme Tallinnas, Tartus, Pärnus ning kuues väiksemas kohas üle Eesti. Alates 2018 novembrist kuulub Unimedi gruppi ka Kaarli Hambakliinik koos Kaarli Hambalabori, Sõpruse ja Ülemiste hambaraviga.

Otsime oma meeskonda

TURUNDUS- JA KOMMUNIKATSIOONISPETSIALISTI

Sinu ülesandeks on panustada Unimedi brändi tugevdamisse. Lood oma igapäevases töös meie patsientidele tähenduslikku sisu nii turundusmaterjalide ja -kampaaniate, meediakanalite, kodulehe kui sotsiaalmeedia tarbeks. Oma loovate ideede elluviimiseks kaasad ja koordineerid kommunikatsioonibüroo ning reklaami- ja meediaagentuuride tööd. Lisaks aitad Sa kaasa sisekommunikatsiooni toimimisele – seda näiteks igapäevaste sõnumite meeskonnani viimisel ja siseürituste kommunikatsiooniga.

Oled sobiv kandidaat, kui Sul on vähemalt 2-aastane töökogemus kommunikatsiooni või turunduse valdkonnas. Armastad kirjutamist ja see tuleb Sul hästi välja. Sinu presentatsioonid ja sotsiaalmeedia postitused torkavad silma nii tugeva sisu kui visuaaliga. Väga hea, kui tunned mõnda lihtsamat kujundusprogrammi. Kasuks tuleb ka kodulehe optimeerimise oskus ja digiturunduse platvormide tundmine. Valdad eesti keele kõrval vabalt nii kõnes kui kirjas inglise keelt.
Oled julge suhtleja ja teed oma tööd sisemise särtsuga. Saad hästi hakkama nii iseseisvalt kui meeskonnas töötades.

Omalt poolt pakume võimalust liituda Eesti ühe juhtiva tervishoiuvaldkonna ettevõttega, kus väärtustatakse töörõõmu, koostööd ning arengusoovi. See tähendab palju ägedaid ja arendavaid siseüritusi, tähtpäevi ning erialaseid koolitusvõimalusi. Meiega koos saad panustada suutervisealase teadlikkuse kasvatamisesse – et inimesed julgeksid ja tahaksid naeratada.

Lisainfot konkursi kohta annab kommunikatsiooni- ja turundusjuht Birgit Rootsi (birgit.rootsi@unimed.ee, telefon 520 20 49).

Kandideerimiseks ootame hiljemalt 31. märtsiks Sinu CV-d ja motivatsioonikirja märgusõnaga „turundus- ja kommunikatsioonispetsialist“ e-posti aadressile personal@unimed.ee. Kandideerida võid ka läbi CV Keskuse portaali. Motivatsioonikirjas räägi lähemalt mõnest oma turundusteost või kommunikatsioonialasest saavutusest, mille üle oled eriti uhke.