Tagasi

Unimed otsib Sadama kliinikusse hambaravi assistenti

11.02.2019

Unimed on Eesti suurim hambaraviettevõtete grupp, kus terviseteenuseid osutavad erinevate alade tipptegijad. Unimedi Ühendatud kliinikute alla kuuluvad ortodontiakeskus, hambakliinik ja hambalabor.

Otsime oma Sadama kliiniku toredasse meeskonda positiivse ellusuhtumisega

HAMBARAVI ASSISTENTI

Sinu ülesandeks on koostöös arstiga kvaliteetse suutervishoiuteenuse ja eristuvalt hea teeninduskogemuse pakkumine patsientidele. Assisteerid arsti, tagad kabineti korrashoiu ning jälgid igapäevatöös vajaminevate materjalide ja kaupade seisu.

Sobiv kandidaat teeb tööd sisemise särtsuga, on empaatiline ja meeldiv suhtleja. Sul on õe haridus ja varasem hambaravi assistendi töökogemus. Oled erialaselt uudishimulik ja hindad meeskonnatööd. Suhtled vabalt eesti keeles ning saad hakkama ka inglise ja/või vene keelses suhtluses. Kasuks tuleb Hammas programmi tundmine.

Omalt poolt pakume Sulle võimalust liituda Eesti ühe juhtiva tervishoiu valdkonna ettevõttega, kus väärtustatakse koostööd, professionaalsust ning arengusoovi. Tagame Sulle kohapealse spetsiifilise väljaõppe ja põneva töö. Meie Sadama kliinikus on pisikene ja ühtehoidev kollektiiv, kuid kuulume Unimedi suurde ja toredasse perekonda ning meil on ühised ettevõtmised ja üritused.

Töö asukoht: Lootsi 3a, Tallinn. Kliinik on avatud E-R kell 09.00-17.00.

Koormus: 30-35 tundi nädalas.

Vajadusel küsi lisainfot ülemõelt Sveta Kangrolt (e-mail: sveta.kangro@unimed.ee, telefon: 53730145).

Kandideerimiseks ootame Sinu CV-d e-posti aadressile personal@unimed.ee märgusõnaga „hambaravi assistent“ või kandideeri CV Keskuse portaali kaudu hiljemalt 20. veebruar 2019.