Tagasi

Unimed otsib Tallinna kliinikusse administraatorit

27.12.2018

Unimed on Eesti suurim hambaraviettevõtete grupp, kus terviseteenuseid osutavad erinevate alade tipptegijad. Unimedi Ühendatud kliinikute alla kuuluvad ortodontiakeskus, hambakliinik ja hambalabor.

Otsime oma Tallinna kliiniku toredasse meeskonda positiivse ellusuhtumisega

ADMINISTRAATORIT

Sinu ülesandeks on eristuvalt hea patsiendikogemuse loomine kliiniku teenindussaalis ja kõnekeskuses. Korraldad igapäevast infoliikumist sh nõustad patsiente, registreerid vastuvõtuaegu, vastad telefonile ja e-kirjadele. Lisaks korraldad patsiendi ja arsti vahelist suhtlust. Sisestad andmeid arvutiprogrammi ning tagad korrektse arveldamise (nt kassa aruandluse koostamine, järelmaksulepingute koostamine jne).

Sobiv kandidaat teeb tööd sisemise särtsuga, on empaatiline, julge ja meeldiv suhtleja ning varasema teenindusalase töökogemusega. Ootame Sinult iseseisvust, täpsust ja korrektsust. Sul on väga hea eesti ja vene keele oskus. Kasuks tuleb soome ja inglise keele valdamine. Oled vilunud arvutikasutaja ning valmis töötama graafiku alusel (kliinik on avatud E-R 8-20).

Omalt poolt pakume võimalust liituda Eesti ühe juhtiva tervishoiu valdkonna ettevõttega, kus väärtustatakse töörõõmu, koostööd ning arengusoovi. Tagame Sulle kohapealse väljaõppe ja põneva töö. Meil on hea töökeskkond, tore kollektiiv ning ühised ettevõtmised ja üritused.

Töö asukoht: Lelle 24, Tallinn
Koormus: täistööaeg (40 tundi nädalas)

Kui soovid lisainfot, siis kirjuta meie Tallinna kliiniku juhile Evelin Poomile (e-mail: evelin.poom@unimed.ee).

Kandideerimiseks ootame Sinu CV-d ja motivatsioonikirja e-posti aadressile personal@unimed.ee märgusõnaga „administraator-Tallinn“. Kandideerimisprotsess on tähtajatu, võtame soovijatega jooksvalt ühendust.