Tagasi

Unimed otsib Tallinna kliinikusse administraatorit

21.08.2017

Unimed on üks Eesti suurimaid erameditsiinikeskusi, kus terviseteenuseid osutavad erinevate alade tipptegijad. Unimedi Ühendatud kliinikute alla kuuluvad ortodontiakeskus, hambakliinik ja hambalabor.

Otsime oma Tallinna kliiniku toredasse meeskonda positiivse ellusuhtumisega

ADMINISTRAATORIT

Sinu ülesandeks on kõrgetasemelise teeninduse pakkumine. Korraldad igapäevast infoliikumist sh nõustad patsiente, registreerid vastuvõtuaegu, vastad telefonile ja e-kirjadele. Lisaks korraldad patsiendi ja arsti vahelist suhtlust. Sisestad andmeid arvutiprogrammi ning tagad korrektse arveldamise (kassa aruandluse koostamine, järelmaksulepingute koostamine).

Sobiv kandidaat on empaatiline, julge ja meeldiv suhtleja ning varasema teenindusalase töökogemusega. Ootame Sinult iseseisvust ning täpsust ja korrektsust. Sul on väga hea eesti keele oskus nii kõnes kui kirjas ning suudad suhelda patsiendiga ka inglise ja vene keeles. Oled vilunud arvutikasutaja ning valmis töötama graafiku alusel (E-R kell 08.00-16.00 ja 12.00-20.00).

Omalt poolt pakume võimalust liituda Eesti ühe juhtiva tervishoiu valdkonna ettevõttega, kus väärtustatakse professionaalsust, koostööd ning lahenduste leidmist. Tagame Sulle kohapealse väljaõppe ja põneva töö. Meil on hea ja kaasaegne töökeskkond, tore kollektiiv ning ühised ettevõtmised ja üritused.

Töö asukoht: Lelle 24, Tallinn

Vajadusel küsi lisainfot Tallinna teenindus- ja haldusjuhilt Evelin Poomilt (e-mail: evelin.poom@unimed.ee, telefon: 56698933).

Kandideerimiseks ootame Sinu CV-d ja motivatsioonikirja e-posti aadressile personal@unimed.ee hiljemalt 31. augustiks 2017.