Tagasi

Unimed otsib Tallinna kliinikusse ortodontia assistenti

12.09.2017

Unimed on üks Eesti suurimaid erameditsiinikeskusi, kus terviseteenuseid osutavad erinevate alade tipptegijad. Unimedi Ühendatud kliinikute alla kuuluvad ortodontiakeskus, hambakliinik ja hambalabor.

Otsime oma Tallinna kliiniku toredasse meeskonda positiivse ellusuhtumisega

ORTODONTIA ASSISTENTI

Sinu ülesandeks on arsti assisteerimine ortodontias ning kabineti korrashoiu tagamine. Sul avaneb võimalus teenindada patsiente „kolme tooli“ süsteemis, kus assistendil on suurem iseseisvus ja vastutus ortodontilise ravi pakkumisel.

Sobiv kandidaat on eelneva töökogemusega hambaravis ja soovib end erialaselt täiendada. Ootame Sinult kohusetundlikkust, paindlikkust ja head suhtlemisoskust. Sa oled meeskonnamängija ja valdad eesti keelt väga heal tasemel ning suudad vajadusel suhelda patsiendiga ka inglise ja vene keeles. Kasuks tuleb Hammas programmi tundmine.

Omalt poolt pakume võimalust liituda Eesti ühe juhtiva tervishoiu valdkonna ettevõttega, kus väärtustatakse professionaalsust, koostööd ning lahenduste leidmist. Tagame Sulle kohapealse spetsiifilise väljaõppe ja põneva töö. Meil on hea ja kaasaegne töökeskkond, tore kollektiiv ning ühised ettevõtmised ja üritused.

Töö asukoht: Lelle 24, Tallinn. Töö on vahetustega kell 08.00-14.00 ja kell 14.00-20.00.

Vajadusel küsi lisainfot Tallinna kliiniku ülemõelt Sveta Kangrolt (e-mail: sveta.kangro@unimed.ee, telefon: 53730145).

Kandideerimiseks ootame Sinu CV-d e-posti aadressile personal@unimed.ee hiljemalt 24. septembriks 2017.