Tagasi

Unimed otsib Tallinna kliinikutesse hambaraviõde/ -assistenti

02.09.2019

Konkurss on lõppenud.

Unimed Ühendatud Kliinikud on Eesti suurim hambakliinikute grupp. Oleme pühendunud suutervise hoidmisele ja ravile et nii suured kui väikesed inimesed oleksid terved ja tahaksid naeratada. Võtame patsiente vastu mitmes Tallinna kliinikus, Tartus, Pärnus ja veel viies Eestimaa paigas. Meie gruppi kuulub 2018. aastast ka Kaarli Hambapolikliinik OÜ ning tänaseks on töötajate arv kasvanud ligi 450 oma ala spetsialistini. Rohkem infot: www.unimed.ee


Otsime loodavale asendusassistendi ametikohale julget suhtlejat ja initsiatiivikat
HAMBARAVIÕDE/-ASSISTENTI

Sinu ülesandeks on töötada meie erinevates Tallinna kliinikutes, asendades puhkusel ja haigus- või hoolduslehel olevaid töötajaid. Sul on suurepärane võimalus olla mitme meeskonna hindamatu abiline, pakkudes koostöös arstiga patsiendile kvaliteetset suutervishoiuteenust ja eristuvalt head teeninduskogemust. Assisteerid arsti, tagad kabineti korrashoiu, instrumentide ja seadmete ettevalmistuse ning jälgid igapäevatöös vajaminevate materjalide ja kaupade seisu.

Ootame, et meie uus tiimikaaslane on:

  •    väga kiire kohaneja ja paindliku loomuga
  •    sisemise särtsuga, empaatiline, meeldiv ja julge suhtleja
  •    varasemalt töötanud hambaraviõena/-assistendina
  •    erialaselt uudishimulik ja vaheldusrikast töökeskkonda hindav meeskonnatöötaja
  •    väga hea eesti keele oskusega ja saab hakkama ka inglis- ja/või venekeelses suhtluses

Kasuks tuleb õe haridus ja Hammas või Dentas programmi tundmine.

Sind ootab võimalus töötada ühes Eesti juhtivas tervishoiuvaldkonna ettevõttes, kus üksteist hoitakse ja märgatakse ning hinnatakse kõrgelt töörõõmu ja arengusoovi. Saad osaleda inspireerivatel üritustel ja koolitustel ning töötada toetavas ja professionaalses tiimis. Pakume Sulle täiskohaga tööd (E-N kell 08.00-18.00) ja vabasid reedeid. Sinu töötasu on motiveeriv ja arvestab paindlikku ning kiiret kohanemist nõudvat iseloomu.

Kui soovid selle väljakutse vastu võtta, siis saada oma CV aadressile personal@unimed.ee (pealkirjaga „Hambaraviõde“) või kandideeri läbi CV Keskuse hiljemalt 15. septembril.

 

Lisainfot konkursi ja tööülesannete osas annab õendusjuht Sveta Kangro:
sveta.kangro@unimed.ee | 5373 0145