Tagasi

Unimed otsib Tartu kliinikusse administraatorit

01.04.2019

Unimed on üks Eesti suurimaid erameditsiinikeskusi, kus terviseteenuseid osutavad erinevate alade tipptegijad. Unimedi Ühendatud kliinikute alla kuuluvad ortodontiakeskus, hambakliinik ja hambalabor.

Otsime oma Tartu kliiniku toredasse meeskonda positiivse ellusuhtumisega

ADMINISTRAATORIT

Sinu ülesandeks on eristuvalt hea patsiendikogemuse loomine kliiniku teenindussaalis ja kõnekeskuses. Korraldad igapäevast infoliikumist sh nõustad patsiente, registreerid vastuvõtuaegu, vastad telefonile ja e-kirjadele. Lisaks korraldad patsiendi ja arsti vahelist suhtlust. Sisestad andmeid arvutiprogrammi ning tagad korrektse arveldamise (kassa aruandluse koostamine, järelmaksulepingute koostamine).

Sobiv kandidaat teeb tööd sisemise särtsuga, on empaatiline, julge ja meeldiv suhtleja ning varasema teenindusalase töökogemusega. Ootame Sinult iseseisvust, täpsust ja korrektsust. Sul on väga hea eesti ja vene keele oskus nii kõnes kui kirjas ning kasuks tuleb ka inglise keele oskus. Oled vilunud arvutikasutaja ning valmis töötama graafiku alusel (E-R kell 08.00-16.00 ja 12.00-20.00).

Omalt poolt pakume võimalust liituda Eesti ühe juhtiva tervishoiu valdkonna ettevõttega, kus väärtustatakse töörõõmu, koostööd ning arengusoovi. Tagame Sulle kohapealse väljaõppe ja põneva töö. Meil on hea ja kaasaegne töökeskkond, tore kollektiiv ning ühised ettevõtmised ja üritused.

Töö asukoht: Riia 2, Tartu (Kvartali keskus)

Leping: tähtajaline, lapsehoolduspuhkuse asendus

Kui soovid lisainfot, siis võta ühendust Tartu kliiniku juhiga Nele Lõhmusega (e-mail: nele.lohmus@unimed.ee, telefon: 53457618).

Kandideerimiseks ootame Sinu CV-d ja motivatsioonikirja e-posti aadressile personal@unimed.ee märgusõnaga „administraator“ või kandideeri läbi CV Keskuse hiljemalt 14. aprill 2019.