Tagasi

Unimed otsib Ülemiste kliinikusse õendusjuhti

23.04.2019

Unimed on Eesti suurim hambaraviettevõtete grupp. Oleme pühendunud suutervise hoidmisele ja ravile – et nii suured kui väikesed inimesed oleksid terved ja tahaksid naeratada. Unimedi alla kuuluvad ortodontiakeskus, hambakliinik ja hambalabor, tegutseme Tallinnas, Tartus, Pärnus ning kuues väiksemas kohas üle Eesti. Alates 2018 novembrist kuulub Unimedi gruppi ka Kaarli Hambakliinik koos Kaarli Hambalabori, Sõpruse ja Ülemiste Hambaraviga.

Otsime oma Ülemiste kliiniku meeskonnaga liituma

ÕENDUSJUHTI

Ootame oma meeskonda avatud mõtlemise ja positiivse ellusuhtumisega inimest, kes panustab kliiniku arengusse ja aitab kaasa, et patsientidele pakutav ravi ja teenindus oleksid esmaklassilised. Sobiv õendusjuht märkab kliiniku töökorralduses ja teenindusprotsessis kitsaskohti ning algatab parendusmuudatusi ja kaasab nende elluviimisesse ka meeskonda. Õendusjuht on partneriks kliiniku juhile, kellega koos hoolitsetakse Unimedi Ülemiste kliiniku toimimise eest.

Õendusjuhi ülesandeks on: 

  • tagada vajaliku abistava meditsiinipersonali olemasolu, nende pädevus ja nõuetele vastav töö;
  • meeskonna juhtimine (sh töö- ja puhkusegraafikute koostamine) ja arendamine ning hea sisekliima hoidmine;
  • ravikabinettides sujuva töökorralduse tagamine (sh raviks vajaliku kauba tellimine ja laovarude arvestus, meditsiiniseadmete hoolduse korraldamine);
  • tagada nõuetele vastav hügieen kliinikus;
  • kliiniku arendamises kaasa mõtlemine, ettepanekute tegemine töökorralduse, protsesside, sisekliima jm parendamiseks.

Oled sobiv kandidaat, kui omad õendusalast haridust, varasemat inimeste juhtimise kogemust ning oled süsteemse mõtlemisega. Ootame Sinult iseseisvust, algatus- ja organiseerimisvõimet ning sisemist motivatsiooni olla teemade eesvedaja ja elluviija. Oled hea suhtleja ja oskuslik läbirääkija. Sul on väga hea eesti keele oskus nii kõnes kui kirjas. Oskad kasutada Outlooki, Excelit, Wordi ja PowerPointi. Kasuks tuleb varasem töökogemus hambaravis ja õendusjuhina/vanemõena töötamise kogemus.

Omalt poolt pakume võimalust liituda Eesti ühe juhtiva tervishoiuvaldkonna ettevõttega, kus väärtustatakse töörõõmu, koostööd ning arengusoovi. Meil on hea ja kaasaegne töökeskkond, tore kollektiiv ning ühised ettevõtmised ja üritused. Panustame Sinu arengusse läbi täiendkoolituste ja erialaspetsialistidest kolleegide kogemuspõhiste nõuannete jagamise. Töö asukoht Lõõtsa 8a, Tallinn.

Vajadusel küsi lisainfot personalijuhilt Mari Sarjaselt (e-mail: mari.sarjas@unimed.ee, telefon: 5073099).

Kandideerimiseks ootame Sinu CV-d ja motivatsioonikirja e-posti aadressile personal@unimed.ee või kandideeri läbi CV Keskuse hiljemalt 12. mail 2019.